Локдаун для українських виробників

Інфоцентр

Для постійної роботи

запрошуємо до співробітництва

художників-
ілюстраторів

У резюме ОБОВ'ЯЗКОВО залиште свої координати (моб. тел.)

Відправити
Локдаун для українських виробників 30 марта, 2021

Наша компанія «Danko Toys» закликає підтримати позицію стосовно недопустимості закриття торгівельних об’єктів мережі «Епіцентр» та інших магазинів, що забезпечують населення товарами першої необхідності. Мова йде про суттєве падіння ВВП, податкових надходжень, втрату робочих місць та багато інших негативних факторів. Новий тривалий локдаун шкодить не тільки такому системному бізнесу як «Епіцентр», а й може знищити тисячі […]

Детальніше...
Купуйте товари “Danko Toys” не виходячи з дому! 01 апреля, 2020

Дорогі клієнти! Якщо ви хотіли купити нашу продукцію, але під час карантину немає можливості покинути будинок і зробити це? Тоді поспішаємо Вас повідомити, що весь асортимент ігор і креативної творчості ви зможете придбати у нашого ексклюзивного партнера: ІНТЕРНЕТ-ГІПЕРМАРКЕТ “ЕПІЦЕНТР”

Детальніше...
Новинки січня 2020 28 января, 2020

Stretch Sand http://dankotoys.com.ua/ua/products/stretch-sand/ Fluffy Slime http://dankotoys.com.ua/ua/products/fluffy-slime/ MEGA STRETCH SLIME (20 CHALLENGES) http://dankotoys.com.ua/ua/products/mega-stretch-slime-20-challenges/ Mega Stretch Slime 2XL http://dankotoys.com.ua/ua/products/mega-stretch-slime-2xl/ Fluoric Slime в лампочке http://dankotoys.com.ua/ua/products/fluoric-slime-v-lampe/ Magnetic Slime в колбе http://dankotoys.com.ua/ua/products/magnetic-slime-v-kolbe/ Fluoric Slime в колбе http://dankotoys.com.ua/ua/products/fluoric-slime-v-kolbe/ Magnetic Slime Mini http://dankotoys.com.ua/ua/products/magnetic-slime/ «МІРКУВАЛ-КА» http://dankotoys.com.ua/ua/products/soobrazhaj-ka/ «РОЗУМІЙ-КО» http://dankotoys.com.ua/ua/products/ponimayka/ «Dino Fantasy» http://dankotoys.com.ua/ua/products/dino-fantasy/

Детальніше...
Наші СЛАЙМИ морозу не бояться! 26 ноября, 2019

Шановні клієнти! Завдяки унікальній формулі, СЛАЙМИ нашого виробництва не бояться жодних температур і витримують неодноразові цикли заморозки і розморозки. У разі псування СЛАЙМІВ ми гарантуємо нашим клієнтам безперешкодне повернення продукції постачальнику і повну компенсацію її вартості.

Детальніше...
Відкриття нового сайту 25 июля, 2018

Дорогі клієнти! З радістю повідомляємо Вам про запуск нової версії нашого сайту. Сподіваємося що новий сайт стане для Вас більш зручним і зрозумілим. Деякі розділи сайту Danko Toys знаходяться на етапі наповнення. Приносимо пробачення за незручності.

Детальніше...
Локдаун для українських виробників 30 марта, 2021

Наша компанія «Danko Toys» закликає підтримати позицію стосовно недопустимості закриття торгівельних об’єктів мережі «Епіцентр» та інших магазинів, що забезпечують населення товарами першої необхідності. Мова йде про суттєве падіння ВВП, податкових надходжень, втрату робочих місць та багато інших негативних факторів. Новий тривалий локдаун шкодить не тільки такому системному бізнесу як «Епіцентр», а й може знищити тисячі представників середнього і дрібного бізнесу, з якими співпрацює компанія.

Ми компанія «Danko Toys» – виробник і постачальник дитячих товарів для мережі «Епіцентр», закриття якої на новий довгостроковий локдаун негативно вплине і на наш бізнес в тому числі.

Дякуємо за розуміння та увагу!