Про компанию

Ласкаво просимо в «Галерею дитячої мрії»!

Компанія Danko Toys

Існує на ринку іграшок більше десяти років, ефективно розвиваючи і активно розширюючи інформаційне поле своєї діяльності. Маркетингові цілі нашого колективу збігаються з прагненням зробити світ дитини яскравішим і цікавішим, не забуваючи при цьому про його творчий, фізичний і емоційний розвиток.

Іграшки, які пропонує наша компанія не тільки мають привабливий зовнішній вигляд і виконують розважальну функцію, але також активно розвивають дитину, допомагаючи здобувати навички спілкування, уяви, логіки. Стимулюючи творчість і розвиток інтелекту різного віку, наші ігри спрямовані на пізнання навколишнього світу і моторних навичок. Всі іграшки та ігри з нашого асортименту виконані з екологічно чистих і безпечних матеріалів, що підтверджено гігієнічними висновками і сертифікатами якості. В даний час ми продовжуємо удосконалювати і розширювати наш асортимент, ведемо постійний пошук нових ідей і рішень. Завжди маємо в наявності новинки
і позиції, випущені в обмеженій кількості. Оновлення асортименту здійснюється щомісяця. Ми раді вітати регіональних представників по Україні та оптові зарубіжні компанії для співпраці з нами.

Раді запропонувати Вашій увазі наш анімаційний мультфільм про пригоди левеня Данко і його друзів, мавпи Моні і мангуста Тишки.

Де купити?

Ексклюзивний партнер

ІНТЕРНЕТ-ГІПЕРМАРКЕТ "27.ua"

ТОВ "Епіцентр-К"

Офіційний партнер по Україні

Інфоцентр

Відправити резюме

В резюме ОБОВ'ЯЗКОВО залиште свої координати (моб. тел.)Представники

Територія нашого покриття - вся країна: кожна область і кожен населений пункт. Завдяки цьому, ми продаємо товари широкого асортименту, який постійно збільшуємо.

На ринку ми зарекомендували себе як стабільна компанія, надійний партнер, який багато продає і своєчасно розраховується.

Працюючи з нами, як з клієнтом, Ви можете значно збільшити свої обсяги збуту і коло споживачів, адже саме Ваш товар потрапить в руки до кожного малюка в країні.

Для інформації про представників у Вашому місті дзвонити за тел.

+38 (067) 885 0888


Мапа України

Наші новинки

Настільні ігри Темна овечка
Темна овечка
Настільні ігри Супер-лото “Абетка”

от 5…

Супер-лото “Абетка”
Набори для творчості «Canvas Painting» 31х31
«Canvas Painting» 31х31