Наші СЛАЙМИ морозу не бояться!

Інфоцентр

Для постійної роботи

запрошуємо до співробітництва

художників-
ілюстраторів

У резюме ОБОВ'ЯЗКОВО залиште свої координати (моб. тел.)

Відправити
Новинки січня 2020 28 января, 2020

Stretch Sand http://dankotoys.com.ua/ua/products/stretch-sand/ Fluffy Slime http://dankotoys.com.ua/ua/products/fluffy-slime/ MEGA STRETCH SLIME (20 CHALLENGES) http://dankotoys.com.ua/ua/products/mega-stretch-slime-20-challenges/ Mega Stretch Slime 2XL http://dankotoys.com.ua/ua/products/mega-stretch-slime-2xl/ Fluoric Slime в лампочке http://dankotoys.com.ua/ua/products/fluoric-slime-v-lampe/ Magnetic Slime в колбе http://dankotoys.com.ua/ua/products/magnetic-slime-v-kolbe/ Fluoric Slime в колбе http://dankotoys.com.ua/ua/products/fluoric-slime-v-kolbe/ Magnetic Slime Mini http://dankotoys.com.ua/ua/products/magnetic-slime/ «МІРКУВАЛ-КА» http://dankotoys.com.ua/ua/products/soobrazhaj-ka/ «РОЗУМІЙ-КО» http://dankotoys.com.ua/ua/products/ponimayka/ «Dino Fantasy» http://dankotoys.com.ua/ua/products/dino-fantasy/

Детальніше...
Наші СЛАЙМИ морозу не бояться! 26 ноября, 2019

Шановні клієнти! Завдяки унікальній формулі, СЛАЙМИ нашого виробництва не бояться жодних температур і витримують неодноразові цикли заморозки і розморозки. У разі псування СЛАЙМІВ ми гарантуємо нашим клієнтам безперешкодне повернення продукції постачальнику і повну компенсацію її вартості.

Детальніше...
Відкриття нового сайту 25 июля, 2018

Дорогі клієнти! З радістю повідомляємо Вам про запуск нової версії нашого сайту. Сподіваємося що новий сайт стане для Вас більш зручним і зрозумілим. Деякі розділи сайту Danko Toys знаходяться на етапі наповнення. Приносимо пробачення за незручності.

Детальніше...
Наші СЛАЙМИ морозу не бояться! 26 ноября, 2019

Шановні клієнти!
Завдяки унікальній формулі, СЛАЙМИ нашого виробництва не бояться жодних температур і витримують неодноразові цикли заморозки і розморозки.
У разі псування СЛАЙМІВ ми гарантуємо нашим клієнтам безперешкодне повернення продукції постачальнику і повну компенсацію її вартості.