Відкриття нового сайту

Інфоцентр

Для постійної роботи

запрошуємо до співробітництва

художників-
ілюстраторів

У резюме ОБОВ'ЯЗКОВО залиште свої координати (моб. тел.)

Відправити
Купуйте товари “Danko Toys” не виходячи з дому! 01 апреля, 2020

Дорогі клієнти! Якщо ви хотіли купити нашу продукцію, але під час карантину немає можливості покинути будинок і зробити це? Тоді поспішаємо Вас повідомити, що весь асортимент ігор і креативної творчості ви зможете придбати у нашого ексклюзивного партнера: ІНТЕРНЕТ-ГІПЕРМАРКЕТ “ЕПІЦЕНТР”

Детальніше...
Новинки січня 2020 28 января, 2020

Stretch Sand http://dankotoys.com.ua/ua/products/stretch-sand/ Fluffy Slime http://dankotoys.com.ua/ua/products/fluffy-slime/ MEGA STRETCH SLIME (20 CHALLENGES) http://dankotoys.com.ua/ua/products/mega-stretch-slime-20-challenges/ Mega Stretch Slime 2XL http://dankotoys.com.ua/ua/products/mega-stretch-slime-2xl/ Fluoric Slime в лампочке http://dankotoys.com.ua/ua/products/fluoric-slime-v-lampe/ Magnetic Slime в колбе http://dankotoys.com.ua/ua/products/magnetic-slime-v-kolbe/ Fluoric Slime в колбе http://dankotoys.com.ua/ua/products/fluoric-slime-v-kolbe/ Magnetic Slime Mini http://dankotoys.com.ua/ua/products/magnetic-slime/ «МІРКУВАЛ-КА» http://dankotoys.com.ua/ua/products/soobrazhaj-ka/ «РОЗУМІЙ-КО» http://dankotoys.com.ua/ua/products/ponimayka/ «Dino Fantasy» http://dankotoys.com.ua/ua/products/dino-fantasy/

Детальніше...
Наші СЛАЙМИ морозу не бояться! 26 ноября, 2019

Шановні клієнти! Завдяки унікальній формулі, СЛАЙМИ нашого виробництва не бояться жодних температур і витримують неодноразові цикли заморозки і розморозки. У разі псування СЛАЙМІВ ми гарантуємо нашим клієнтам безперешкодне повернення продукції постачальнику і повну компенсацію її вартості.

Детальніше...
Відкриття нового сайту 25 июля, 2018

Дорогі клієнти! З радістю повідомляємо Вам про запуск нової версії нашого сайту. Сподіваємося що новий сайт стане для Вас більш зручним і зрозумілим. Деякі розділи сайту Danko Toys знаходяться на етапі наповнення. Приносимо пробачення за незручності.

Детальніше...
Відкриття нового сайту 25 июля, 2018

Дорогі клієнти!

З радістю повідомляємо Вам про запуск нової версії нашого сайту.

Сподіваємося що новий сайт стане для Вас більш зручним і зрозумілим.

Деякі розділи сайту Danko Toys знаходяться на етапі наповнення. Приносимо пробачення за незручності.